Zavolejte nám (Po-Pá 9-16)

Káva - Guatemala Tres Maria SHG

Guatemala Tres Maria SHG - 100% Arabica - zrnková, čersvě pražená

Tres Maria jsou zrnka kávy, která espressu dodají jemný nádech tropického ovoce. Tato zajímavá chuť je doladěna chutí čokoládyVyznačuje se vynikajícím tělem, intenzivní vůní květů a pomerančových poupat – i to dělá z této gurmánské kávy kávu nevšední a připravuje vám ten pravý požitek. Kávu Guatemala Tres Maria doporučujeme pít se zavřenýma očima – přiblíží vás tak blízko ke středoamerickým plantážím, jak je to jen možné.

Více informací ›

Máme na skladě 5 ks Více informací › Objednávky do 20. 5. 10:30, předpokládané dodání: u vás v úterý 21. 5.
199 Kč 178 Kč bez DPH
ks
Kód produktu: P581
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Káva - Guatemala Tres Maria SHG
Káva - Guatemala…
199 Kč

Popis produktu

Označení SHG (Strictly High Growing) udává, že se jedná o kávu pěstovanou v nadmořské výšce nejméně 1 500 m. Obecně je známo, že čím výše je káva pěstována, tím je kvalitnější.

Udělejte si čas na čerstvou kávu a poznejte s námi všechny chutě světa.

Káva odrůdy arabica je oproti robustě o poznání náročnější na pěstování, podnebí i péči. Vyznačuje se lepším aroma a chutí. Zajímavostí je, že oproti robustě obsahuje arabica menší množství kofeinu.

Pro zachování maximální jakosti je naše káva balena ve vzduchotěsném, opakovaně uzavíratelném obalu s aromaventilem. Pro kvalitu kávy je nejpodstatnější čerstvost – tedy doba, která uběhla od pražení ke konzumaci. Dobu pražení najdete na obalu.

Zobrazit celý popis