Odstoupení od smlouvy


Pravidla při odstoupení od smlouvy:

Jako spotřebitel máte možnost do 14 dnů odstoupit od nákupů provedených na internetu a také od nákupů, kterým došlo jinde než v kamenném obchodě (např. u zboží zakoupeného od podomního prodejce, po telefonu nebo zaslaného poštou). Tato lhůta na rozmyšlenou končí 14 dnů od dne, kdy jste zboží převzali. Pokud by konec lhůty připadl na den pracovního klidu, lhůta se automaticky prodlužuje o další pracovní den.

V této lhůtě můžete svou objednávku zrušit bez udání důvodu, tedy i v případě, že jste si to prostě rozmysleli. 

Chcete-li tohoto práva využít, je třeba nás o svém rozhodnutí odstoupit od nákupu jasně informovat. Můžete tak učinit například připojením písemného prohlášení ke zboží, které zasíláte poštou zpět, nebo faxem či e-mailem. Pouhé vrácení zboží nestačí. Nejjednodušší je využít níže uvedený formulář.

Eshop vám do 14 dní od doručení vašeho oznámení vrátit peníze. Jejich vrácení můžeme zpozdit, dokud jsme neobdrželi vámi vracené zboží případně doklad o tom, že jste ho zaslali. Náklady na vrácení zboží prodejci hradíte vy.

Postup odstoupení od smlouvy:

  1. vytiskněte níže uvedený formulář
  2. zabalte jej společně se zbožím tak, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě
  3. dohodněte se s obsluhou eshopu na tel 799 511 979 případně mailem info@cistamedicina.cz na způsobu přepravy, náklady na vrácení zboží hradíte vy. 
  4. Po doručení zboží (obvykle do týdne), vám zasíláme peníze na účet napsaný na níže uvedeném formuláři. 

Následující formulář si prosím v případě odstoupení od smlouvy vytiskněte, vyplňte, vložte do balíčku a zašlete na adresu:

Mgr. Jan Špaček.
17. listopadu 1233/4
742 21 Kopřivnice

 

BALÍČEK NEZASÍLEJTE NA DOBÍRKU, PENÍZE ZASÍLÁME OBVYKLE NEJPOZDĚJI DO TÝDNE OD OBDRŽENÍ BALÍČKU.

Stáhnout protokol:

 

Pro rychlejší vyřízení můžete formulář zaslat také ofocený nebo naskenovaný emailem na info@cistamedicina.cz