Doprava zdarma


Způsoby dopravy

V našem e-shopu můžete využít služeb tří přepravců. Jedná se o dopravce Zásilkovna, kurýrní službu GLS a Českou poštu. Zasíláme také na Slovensko, kde využíváme služeb dopravce Zásilkovna.

 

Ceny za dopravné a poštovné po ČR

U nás můžete objednat veškeré zboží s dopravou na jednu z více než 1 400 poboček sítě Zásilkovna v ČR za pouhých 79 Kč. Na dobírku zasíláme prostřednictvím Zásilkovny za 109 Kč. V našem e-shopu si můžete dopravu zboží objednat také prostřednictvím kurýrní služby GLSČeské pošty.

Při objednávkách nad 2 000 Kč zasíláme přes GLSZásilkovnu zdarma.

Prostřednictvím kurýrní služby GLS zasíláme za 89 Kč při platbě předem a za 119 Kč při platbě na dobírku.

Pokud preferujete dodání pomocí České pošty, tak můžete využít služby balík do ruky za 139 Kč při platbě převodem či platební kartou nebo za 169 Kč při platbě na dobírku.

Po předchozí telefonické domluvě je také možný osobní odběr v Kopřivnici.

CZ Objednávka do 2 000 Kč s platbou předem Objednávka do 2 000 Kč s platbou na dobírku Objednávka nad 2 000 Kč s platbou předem Objednávka nad 2 000 Kč s platbou na dobírku
Zásilkovna - osobní odběr 79,- 109,- ZDARMA ZDARMA
GLS - balík na adresu 89,- 119,- ZDARMA ZDARMA
Česká pošta - balík do ruky 139,- 169,- 139,- 169,-
Osobní odběr -Kopřivnice ZDARMA ZDARMA ZDARMA ZDARMA
Opakované zaslání při nepřevzetí zásilky 300,- 335,- 300,- 335,-

 

Ceny za dopravné a poštovné v SK

U nás můžete objednat veškeré zboží s dopravou na jednu z poboček sítě Zásilkovna na Slovensku za pouhých 109 Kč. Na dobírku zasíláme prostřednictvím Zásilkovny za 139 Kč. Zasíláme rovněž na adresu za 169 Kč při platbě předem a za 199 Kč při platbě na dobírku.

SK Objednávka s platbou předem Objednávka s platbou na dobírku
Zásilkovna - osobní odběr 109,- 139,-
Zásilkovna - na adresu 169,- 199,-
Opakované zaslání při nepřevzetí zásilky 330,- 365,-

 

Další informace

Zásilkovna doručuje do 1 - 3 pracovních dnů.

GLS doručuje do 1 - 2 pracovních dnů.

Česká pošta doručuje obvykle do 2 - 3 pracovních dnů.

Zásilky odesíláme každý pracovní den dopoledne. Objednávky vytvořené do 12 hodin odesíláme často ještě týž den. Česká pošta telefonní avíza obvykle nenechává, ve schránce najdete však oznámenku o nedoručené zásilce a tu si můžete vyzvednout na vaší obvyklé poště. Faktury zasíláme elektronicky, jelikož šetříme naši přírodu.

Zasílání v případě vyšších teplot (nad 28 °C) nebo naopak při teplotách pod nulu, může být u některých teplotně citlivějších produktů omezeno do doby, než tomu klimatické podmínky umožní.

Zásilky nad 5 kg

Zásilky s váhou nad 5 kg zasíláme pouze prostřednictvím kurýrní služby GLS.

Jak zaplatit za objednávku?

Platbu za objednávku lze provést několika způsoby. Nejčastější je dobírka, kdy zboží hradíte kurýrovi při převzetí zásilky v hotovosti. Druhou variantou je platba převodem na účet u Fio banky, kdy pokyny přichází v sumáři objednávky mailem. Nejpohodlnějším způsobem platby, který můžete využít,  je pak platba kartou online.

Výdejní místa