Doprava zdarma


Způsob dopravy

U nás můžete objednat veškeré zboží s dopravou na jednu z více než 1400 poboček sítě Zásilkovna v ČR zcela zdarma. V našem eshopu zasíláme zboží také Českou poštou i prostřednictvím kurýrní služby PPL

Poštovné, balné nebo dopravné

 

Objednávka do 1300,-
s platbou předem (CZ) nebo 2300,- (SK)
Objednávka nad 1300,- 
s platbou předem (CZ) nebo 2300,- (SK)

Objednávka nad 1300,- s platbou na dobírku (CZ) nebo 2300,- (SK)

Objednávka s platbou na dobírku
Zásilkovna - osobní odběr ZDARMA ZDARMA ZDARMA 49,-
Česká pošta - balík do ruky 69,- ZDARMA ZDARMA 99,-
Česká pošta - balík na poštu 69,- ZDARMA ZDARMA 99,-
PPL - balík 99,- ZDARMA ZDARMA 129,-
Zásilkovna - osobní odběr Slovensko 99,- ZDARMA ZDARMA 129,-
Opakované zaslání při nepřevzetí zásilky 200,- 200,- 230,- 230,-

Další informace

Česká pošta doručuje nejpozději do jednoho pracovního týdne, obvykle dříve. Zásilky odesíláme každý pracovní den dopoledne a odpoledne. Objednávky zaslané do 12 hodin odesíláme často ještě týž den. Česká pošta telefonní avíza obvykle nenechává, ve schránce najdete však oznámenku o nedoručené zásilce a tu si můžete vyzvednout na vaší obvyklé poště. V případě, když nenajdete v balíku fakturu, bude vám zaslána elektronicky.

Zasílání v případě vyšších teplot (nad 28 °C) nebo naopak při teplotách pod nulu, může být u některých teplotně citlivějších produktů omezeno do doby, než tomu klimatické podmínky umožní.

Jak zaplatit za objednávku?

Platbu za objednávku lze provést několika způsoby. Nejčastější je dobírka, kdy zboží hradíte kurýrovi při převzetí zásilky v hotovosti. Druhá varianta je platba převodem na účet u Fio banky, pokyny přichází v sumáři objednávky mailem.