Zavolejte nám (Po-Pá 9-16)

HirudoVital 30 ks

Jedinečná směs aktivních látek, které poskytují téměř všechny cenné benefity hirudoterapie (léčba pijavicí) pro zlepšení stavu těla i mysli.

Jedinečná směs enzymů a látek čistě přírodního původu (diosmin, nattokináza, bromelain, hesperidin 90, komplex bioflavonoidů, rutin a mnohé další), inspirovaná bioaktivními látkami, které do krve vylučuje pijavice lékařská. Účinky pijavic lidstvo zná a využívá již tisíce let, a to i v dnešní době. Pijavice jako živý, velmi složitý a originální stimulátor působí na celý lidský organismus. V HirudoVitalu se spojuje to nejlepší z přírody, aby se k tomuto efektu přiblížil tak blízko, jak je to jen možné. Obsah tobolky je možné použít jako součást krému či vyluhovat jako tinkturu.

Více informací ›

Máme na skladě 6 ks Více informací › Objednávky do 20. 5. 10:30, předpokládané dodání: u vás v úterý 21. 5.
1 295 Kč 1 156 Kč bez DPH
ks
Kód produktu: P419
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Léčba pijavicí HirudoVital 30 ks
HirudoVital 30 ks
1 295 Kč

Popis produktu

HirudoVital

Doplněk stravy

Jedinečná směs aktivních látek, které poskytují téměř všechny cenné benefity hirudoterapie (léčba pijavicí) pro zlepšení stavu těla i mysli. Jedinečná směs enzymů a látek čistě přírodního původu (diosmin, nattokináza, bromelain, hesperidin 90, komplex bioflavonoidů, rutin a mnohé další), inspirovaná bioaktivními látkami, které do krve vylučuje pijavice lékařská. Účinky pijavic lidstvo zná a využívá již tisíce let, a to i v dnešní době. Pijavice jako živý, velmi složitý a originální stimulátor působí na celý lidský organismus. V HirudoVitalu se spojuje to nejlepší z přírody, aby se k tomuto efektu přiblížil tak blízko, jak je to jen možné. Obsah tobolky je možné použít jako součást krému či vyluhovat jako tinkturu.

Obsah balení

30 kapslí (veganské kapsle)

Dávkování

1 kapsle denně

Produkt je zařazen v kategoriích

Doplňky stravy Imunita

Zobrazit celý popis

Parametry

Použití srdce a cévy

Zobrazit všechny parametry