Zavolejte nám (Po-Pá 9-16)

Cistus complex 30 ml

  • Imunita*.
  • Horní cesty dýchací**.
  • Močové cesty***.

Přírodní produkt Cistus complex obsahuje unikátní kombinaci dvou druhů cistů (Cistus incanus a ladanifer) a echinacey (třapatka nachová), která podporuje imunitní sytém*, zajišťuje zdraví horních cest dýchacích** a dolních močových cest***.

Více informací ›

Máme na skladě 2 ks Více informací › Objednávky do 20. 5. 10:30, předpokládané dodání: u vás v úterý 21. 5.
439 Kč 392 Kč bez DPH
ks
Kód produktu: P491
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Cistus complex 30 ml
Cistus complex 30 ml
439 Kč

Popis produktu

Extrakt z grepových jader
Mikrobiologická rovnováha těla
Antioxidant
Třapatka nachová
Přirozená obranyschopnost - imunitní systém
Normální funkce dolních močových cest
Normální funkce horních cest dýchacích
Použití bylinného koncentrátu Cistus Complex

Cistus incanus i ladanifer patří do středomořské flóry. Rostou divoce na teplých, strmých horských úbočích a jejich pravidelné květy rozehrávají barvy od bílé po nachovou. Historicky lze dohledat používání rostlin z čeledi cistovitých až do roku 330 před naším letopočtem. V perské tradiční medicíně, v oblasti dnešního Íránu, patřily tyto byliny mezi nejcennější. V průběhu následujících staletí se užití cistů z Perské říše rozšířilo díky četným obchodním cestám po celém Středomoří, nejvíce mezi Kypr, Itálii, Turecko a Řecko.

Extrakty z obou cistů obsahují mnoho důležitých prvků: vápník, hořčík, zinek a železo. Zásadní pro působení v lidském organismu je však úhrnný obsah více nežli 800 druhů proantokyanidinů, flavonoidů a polyfenolů ve vzájemné optimální vazbě.
Oba cisty působí nejen synergicky, ale svým mírně odlišným složením podstatně zvětšují záběr účinků na daleko širší spektrum.

Příbalové informace - Cistus Complex

Doplněk stravy – kapky

Cistus complex je bioinformační přípravek obsahující vysoce koncentrovaný extrakt dvou druhů bylin – Cistus incanus a Cistus ladanifer, doplněný o čistou esenci Cistus ladanifer.

Složení dávky 7 kapek

Vysoce koncentrovaný bylinný extrakt z listů růže skalní 45 % (Cistus incanus) (0,155 ml), vysoce koncentrovaný bylinný extrakt z listů cistu ladanového 45 % (Cistus ladanifer) (0,155 ml), voda, kyselina citronová – regulátor kyselosti, sorbát draselný – konzervant, silice Cistus ladanifer 0,1 %.

Doporučené dávkování

2–7 kapek 1–3x denně (7 kapek = 0,35 ml).

Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Po 3 týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Před použitím nutno protřepat.

Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Doporučujeme spotřebovat do 3 měsíců po otevření.

Upozornění

Výrobek není určen pro děti. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

Způsob skladování

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10–25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na spodní straně krabičky a na etiketě.

Minimální trvanlivost

Spotřebujte nejlépe do data vyznačeného na obalu.

Objem

30 ml

Produkt je zařazen v kategoriích

Detoxikace Doplňky stravy Imunita

Zobrazit celý popis

Parametry

Použití chřipka a nachlazení

Zobrazit všechny parametry