Zavolejte nám (Po-Pá 9-16)
Samoopalovací přípravky - správná aplikace

Samoopalovací přípravky - správná aplikace

Čistá Medicína 20. 05. 2019 Samoopalovací kosmetika

SAMOOPALOVÁNÍ JE JEN O PRAXI. STOJÍ TO ZA TO!

NAŠE TIPY A RADY:

ČÍM SE SAMOOPALOVACÍ PRODUKTY ECO BY SONYA LIŠÍ OD DRTIVÉ VĚTŠINY SAMOOPALOVÁKŮ NA TRHU??

✔  Čistě organickým přírodním složením v BIO kvalitě
✔  Zdravým opálením! 
Vetšina samoopalovacích značek mluví o tom, jak je samoopalování zdravé, zdravější než sluníčko a přitom má ve složení škodlivou chemii, syntetiku a dokonce i karcinogeny. 
✔  Netestujeme na zvířatech! Vlastníme licenci CRUELTY FREE od Peta

JAK SE VYHNOUT FLÍČKŮM NA DLANÍCH, ZÁPĚSTÍ A NÁRTŮ NA NOHOU?

Hrášek tělového mléka na tyto místa před aplikací samoopalováku zabrání možným flíčkům, které vznikají rychlou aplikací, či špatným rozetřením na těchto místech. Bude to působit jako lehká bariéra a vy se tak flíčků nemusíte bát.
( Doporučujeme jako pomocníka náš přírodní Body Milk, který o opálení zároveň pečuje a prodlužuje.)

Na suchá místa jako jsou lokty, kolena a kotníky doporučujeme nanést co nejmenší množství produktu, protože opálení se na nich projeví nejvíce. 
Také by jsme to brali jako jasnou volbu pro ty z vás, které už se samoopalujícími produkty a jejich aplikací máte zkušenosti. Ty se pak správnou aplikací vyvarují i případných fleků (koncentrací nánosu krému) a nebudou se jí bát.

Ono, upřímně, když to odfláknete, tak se můžete samoopalovat třeba celý život a pak si prostě jednou uděláte flek na ruce, protože si nerozetřete krém, nebo naopak ruce omylem vynecháte a budou bílé (protože na ně zapomenete ), zapomenete promastit kolena a jedno budete mít hnědé a druhé ne apod. Jen je potřeba se nebát a pokaždé si uvědomit, že se nejedná o permanentní barvu, ale že to už třeba pozítří bude splývat s okolní pokožkou.
A pokud se vám přeci jen nějaký flíček podaří, dobře jde zjemnit citronovou šťávou, nebo kašičkou z vody a jedlé sody.

ROZDÍL MEZI INVISIBLE TAN A CACAO FIRMING MOUSSE?

S oběma produkty docílíte tmavšího opálení.

S vyživujícím samoopalovacím krémem Invisible Tan můžete skočit do postele a v klidu spát, zatímco Vaše opálení se bude vyvíjet přes noc bez zabarvení vašeho povlečení. Po 8 h. uvidíte výsledek. Jednoduše nejlépe večer po sprše krém nanesete a ráno se vzbudíte s opálením!
 
Jemná samoopalovací pěna Cacao Firming Mousse je ideální pro ty, kteří chtějí dosáhnout rychlého výsledku, opálení můžete vidět už za hodinku!
Sama si zvolte jak intenzivní opálení chcete - nechte pěnu působit na těle:
✔ 1 hod. pro lehké opálení (ideální pro světloučké typy)
✔ 4 hod. pro tmavé opálení 
Pokud si přejete ještě intenzivnější odstín, nechte působit i déle.

U pěny pozor! Obsahuje kakaový bronzer ( díky kterému jde opálení vidět již za hodinku) - nedoporučujeme proto bílé oblečení až do prvního osprchování.

JAKÝ JE ROZDÍL MEZI WINTER SKIN A INVISIBLE TAN?

Zásadní rozdíl mezi Winter Skin a Invisible Tan je ten, že Winter Skin je mírný-slabší a tmavého opálení dosáhnete až vrstvením (světlejší typy si tak můžou dobře korigovat intenzitu opálení), kdežto Invisible Tan vám udělá z nulového opálení skok na středně tmavý tón pleti už po jedné aplikaci, nic mezi tím.

Winter Skin samoopalovací mléko je proto určeno pro světlé typy, či pro ty, kteří preferují postupné opálení pokožky nebo si chtějí zachovávat své opálení.

Pro ty, kteří milují opravdu silné tmavé čoko opálení, doporučujeme 1x za 8 dní aplikovat Invisible Tan a mezi tím obden Winter Skin.
Doplníme rádi, že Winter Skin je skvělý pro začátečníky v samoopalování.

JAKÝ PRODUKT MI DOPORUČÍTE PRO SVĚTLÝ TYP PLETI??

Winter Skin! Toto mléko totiž můžete narozdíl od Invisible Tan postupně vrstvit až do požadovaného odstínu (InvisibleTan můžete samozřejmě vrstvit také, ale je už po jedné aplikaci o hodně tmavší). Před spaním natřete, ráno zjistíte, že byste chtěly být opálené ještě víc, tak večer ještě jednu vrstvu přidáte.
Pokud budete chtít opálení tmavší, dáte opět vrstvu další den. Za sebe mohu říci, že jsem tmavý typ a používám Winter Skin obden, mám jej zároveň jako vyživující a pěstící mléko pro pokožku. Tím, že si jej aplikuji obden zároveň násobím opálení a tak jsem i s Winter Skin krásně tmavá.
Doporučuji proto raději vyzkoušet Winter Skin, než Invisible Tan, který by pro Vás světlejší typy mohl být tmavý.

Toto mléko totiž můžete narozdíl od InvisibleTan postupně vrstvit až do požadovaného odstínu (InvisibleTan můžete samozřejmě vrstvit také, ale je už po jedné aplikaci o hodně tmavší). Prostě před spaním natřete, ráno zjistíte, že byste chtěly být opálené ještě víc, tak večer ještě jednu vrstvu přidáte

JAKÝ PRODUKT MI DOPORUČÍTE PRO TMAVÝ TYP PLETI??

Jednoznačně Invisible Tan samoopalovací krém. Winter Skin je slaboučký, ovšem i s ním jde docílit krásného opálení, jen byste jej musela aplikovat denně, či obden.

Kdežto Invisible Tan Vám bude stačit s jednou aplikací, max. dvě / dva dny po sobě/ pokud by jste chtěla krásně tmavé opálení.

JAK DLOUHO VYDRŽÍ OPÁLENÍ ?

Opálení s našimi přírodními produkty vydrží 7-10 dní.

Opálení můžete jednoduše prodloužit aplikací další vrstvy samoopalovacího produktu Eco by Sonya. 
Vzhledem k tomu, že v našem složení nenajdete žádnou ošklivou chemii, můžete naše samoopalováky používat jak často jen chcete, dle Vaší potřeby.


Pro tmavé hluboké opálení, doporučujeme nanášet 1x za týden Invisible Tan a mezitím obden mazat Winter Skin.
Opálení se vytrácí postupně a rovnoměrně. Nezapomeňte, že velký vliv na udržení opálení má vždy to, jak často se koupete, plavete, potíte, saunujete.. 
Doporučujeme používat přírodní kosmetiku / sprchový gel či mléka/ a vyhýbat se klasickým " drogerkovým" kosmetikám, které jsou velmi často plné chemie, mýdel a olejů, které slouží k čištění pokožky a tak bohužel i k odstranění opálení.

V naší nabídce máme i tento sortiment, který pečuje o pokožku a chrání vaše opálení.

JSOU VAŠE PRODUKTY VHODNÉ OPRAVDU I PRO VELMI SVĚTLOU POKOŽKU?

Rozhodně ano! Zakladatelka značky Sonya Driver má dceru s velmi světlou pokožkou a vyvíjela produkty tak, aby odpovídaly všem typům pokožky – i těm nejsvětlejším. 
Na tento typ pokožky doporučujeme Winter Skin. 
Naše organické produkty pracují s přirozenou barvou vaší pokožky a tak je výsledné opálení přirozené na každém typu pleti.

JSOU VAŠE SAMOOPALOVACÍ PRODUKTY VHODNÉ PRO TĚHOTNÉ ŽENY?

Těhotné i kojící ženy nedají na naše produkty dopustit!

Čistě přírodní složení, vyživená pokožka a krásné zdravé opálení.
To jsou ty hlavní důvody, proč si nás těhulky tolik zamilovaly!
Naše ingredience jsou všechny čistě přírodní a organické.
✔  Vždy čtěte složení, jedině tak se přesvědčíte sami .
✔  Nevěřte marketingovým nápisům na obalech! Není pravda, že jsou všechny samoopalováky zdravé, natož vhodné pro těhotné a kojící ženy!

CO DOPORUČUJEME PŘED APLIKACÍ SAMOOPALOVACÍCH PRODUKTŮ?

Vždy doporučujeme udělat si peeling, nejlépe přírodním výrobkem (ne syntetikou.) 
Jeho použitím se odstraní odumřelé částečky kůže, takže je opálení dokonalé a rovnoměrné.

Před samoopalováním naneste trochu krému (nejlépe přírodního složení) na zápěstí, dlaně, kotníky a nárty. To bude působit jako lehká bariéra a nemusíte se tak flíčků bát.

MOHU POUŽÍVAT VAŠE PŘÍPRAVKY I NA OBLIČEJ?

Ano! Invisible Tan i Winter SKin můžete použít na tělo i obličej. V našem složení nemá syntetika a chemie co dělat, takže zanášení a ucpávání pleti nehrozí.
Navíc jsme vyvinuli tolik oblíbený Face Tan Water, který je určen pro péči o obličej. Velmi lehká průhledná voda, která se nanáší prsty či vatovým tamponem, rychle zasychá a nezanechává žádné stopy.

Tato inovativní formule změní váš pohled na samoopalovací možnosti pro obličej a krk. Velmi přirozené postupné opálení, které je výraznější s každou další aplikací.


Přírodní samoopalovací vodu ocení zvláště lidé s mastnou a aknózní pletí. Její vlastnosti jsou protistárnoucí a vyživující zároveň. 
Síla přírody v jedné skleněné lahvičce.

NEBUDU MÍT PO VAŠICH SAMOOPALOVACÍCH PRODUKTECH SUCHOU POKOŽKU, TAK JAK JE TO BĚŽNÉ U VĚTŠINY ZNAČEK ?

Ne, ba naopak! V našem složení jsou jen čistě přírodní látky. Žádné chemické ingredience, syntetiku ani karcinogeny u nás nenajdete. Tím se lišíme od drtivé většiny samoopalováků na trhu!
Vždy doporučujeme po aplikaci našich produktů relax a odpočinek, protože kůže jako náš největší orgán, vstřebává vše co na ni naneseme až do krevního oběhu. S našimi produkty nebudete mít jen krásné opálení, ale výživu a péči díky velkému množství bylin a vyživujících olejů, které pozitivně působí na stav zdraví i krásu pokožky.

ZA JAK DLOUHO PO APLIKACI SAMOOPALOVACÍCH PRODUKTŮ ECO BY SONYA SE VYVINE OPÁLENÍ?

Samoopálení se v pokožce začně vyvíjet v následujících 8 hodinách. Proto doporučujeme aplikovat vždy večer po sprše na suchou a předem vypeelingovanou pokožku.
Můžete skočit do postele a v klidu spát, zatím co vaše opálení se bude vyvíjet přes noc bez zabarvení vašeho povlečení.

JSOU VAŠE PŘÍPRAVKY ECO BY SONYA TESTOVÁNY NA ZVÍŘATECH?

Ne! Byla nám udělena licence CRUELTY FREE od Peta "People for the Ethical Treatment of Animals." ("Lidé pro etické zacházení se zvířaty")
Peta je jedna z největších organizací chránící práva zvířat.
Udílejí znak zajíčka kosmetickým značkám, které neprovádí pokusy na zvířatech za účelem testování kosmetických produktů, ani jejich složek. Organizace nepovoluje testování produktů ani jejich jednotlivých složek na zvířatech ve všech fázích výroby! 
Jsme hrdí, že značka Eco by Sonya může být jejich součástí.

 


Související produkty

Sleva -9%

Body Tan Water - Samoopalovací voda 140 ml

Máme na skladě, zítra 26. 6. u vás
1 090 Kč
990 Kč

Sleva -35%

Tan Applicator Glove - Oboustranná aplikační rukavice pro samoopalování

Máme na skladě, zítra 26. 6. u vás
690 Kč
450 Kč

Sleva -18%

Cacao Tanning Mousse - Samoopalovací pěna 125 ml

Máme na skladě, zítra 26. 6. u vás
1 090 Kč
890 Kč

Sleva -9%

Face Tan Water - Samoopalovací voda 100 ml

Máme na skladě, zítra 26. 6. u vás
1 090 Kč
990 Kč

Sleva -24%

Winter Skin - Přírodní samoopalovací krém 200 ml

Máme na skladě, zítra 26. 6. u vás
1 040 Kč
790 Kč

Sleva -18%

Invisible Tan - Přírodní samoopalovací krém 150 ml

Máme na skladě, zítra 26. 6. u vás
1 090 Kč
890 Kč