Zavolejte nám (Po-Pá 9-16)

Vaše příběhy

Molekulární vodík

"Náš atletický oddíl je tradiční účastník extraligy, 16x mistr ČR v juniorkách. O vodíku jsem se dozvěděl od kolegy- trenéra. Jako každé nové věci jsem tomu zpočátku nevěřil. Testování nás ale přesvědčilo. Velice rychle došlo k vylepšení regenerace a výkonnosti. Uvážíte-li, že jde o bezpečnou a neškodnou věc, pak dojdete k závěru, že pro sportovce je v tom velký potenciál."

Josef Sečkář, Předseda AK Olymp Brno

"Celý život aktivně sportuji a i při podnikání  se fyzické námaze nevyhnu. Recovery H2  vcelku pravidelně aplikuji řadu měsíců.  Znám Pavla Noska jako aktivního sportovce a běžce a tak jsem dal na jeho doporučení a rozhodl jsem se produkt vyzkoušet. O jeho přínosu jsem zpočátku měl pochybnosti. Byl jsem proto příjemně překvapený, že už po několika dnech jsem se opravdu cítil lépe a že regenerace je po aplikaci  Recovery H2  velice rychlá. Moje dávkování je 3×1 tbl a ve dnech, kdy jsem více fyzicky aktivní, přidám večer a následující ráno, případně ještě i další den 3 tbl. Při tomto dávkování se cítím minimálně o 10 let mladší."

Milan Žižlavský, 63 let, trenér, Brno

"Jmenuji se Petr Svoboda, jsem český reprezentant v atletice, Mistr Evropy 2011 a bronzový medailista let 2009 a 2017 na 110 m překážek a 60 m překážek. Ve své dosavadní atletické kariéře jsem měl spoustu zdravotních problémů, převážně záněty achilovky, nebo natržené svaly, a nespočetné malé bolístky. I přes pravidelné masáže a fyzioterapii, se těchto problémů nelze zbavit natrvalo. Měl jsem to štěstí dozvědět se od jiného sportovce o Recovery H2 molekulárním vodíku. Jeho možnosti ve sportu mě natolik upoutaly, že jsem se rozhodl to zkusit. Po prvních 3 dnech užívání jsem se na tréninku cítil mnohem více vitální, ale co mě velice překvapilo, byla doba regenerace po tréninku, protože po metabolickém tréninku mé tělo nebylo schopno 2 dny dalšího kvalitního tréninku, spíše jen plavání a sauny atd. Ale s Recovery H2 molekulárním vodíkem jsem druhý den po tréninku byl naprosto v pohodě, a kdyby to tréninkově šlo, tak bych si zase troufl na (pro mě nejtěžší trénink ze všech) metabolický trénink. Po velké námaze se dost často zakyseluje organismus, a to je taková živná půda pro záněty, takže jsem i při pravidelném měření (v noci) míval hodnoty kolem 4,0 -5,5, což pro sportovce není úplně ideální, ale při aplikaci kapslí se mi Ph ustálilo na hodnotách 6,0 – 7,0, což je naprosto úžasné číslo!

Díky této zkušenosti, bych rád doporučil Recovery H2 všem sportovcům, ať už zdravým, nebo trpícím nějakým zraněním."

Petr Svoboda, reprezentant ČR v běhu na 110 m překážek

"Ahoj, jmenuji se Jakub Brabec a jsem profesionální fotbalista. O molekulárním vodíku jsem se dozvěděl z časopisu, když jsem hrál  za Spartu Praha a měli jsme zimní přípravu, což je asi to nejnáročnější období pro české fotbalisty. Při velké únavě jsem často nachylný k nemocem, i proto potřebuji rychle regenerovat a také chránit svou imunitu. Výrobek Recovery H2 jsem začal aplikovat ve Spartě jako první a hned jsem cítil velký rozdíl oproti minulým přípravám. Regenerace probíhala daleko rychleji. Lépe se mi usínalo. Také trávení jídla mezi tréninky bylo opravdu znát a vždy jsem byl naplno připraven k velkému výkonu. Zanedlouho molekulární vodík začala aplikovat vetšina mých spoluhráčů. Byli to ti, kteří měli opravdu zájem o nejnovější vývoj v regeneraci. A všichni jsme chtěli využít šanci být lepšími. Momentálně hraju v Belgii a molekulární vodík Recovery H2 nadále aplikuji.  Stále jsem moc spokojený. A rád ho všem doporučím."

Jakub Brabec, reprezentant České republiky ve fotbale


Kolostrum - Powerful Worker

"Mám tříletého syna. Nesnáší jakékoli pilulky, medicínu nebo sirupky. Od známého lékaře z Ostravy jsme dostali doporučení na colostrum. Když přišlo chřipkové období, chtěli jsme mu nějak podílit imunitu, hlavně nám šlo o to, aby to bylo nenásilným způsobem a bez vedlejších účinků. Dali jsme na radu pana doktora, který měl s colostrem zkušenosti u své stejně staré dcerky. Přiznám se, že jsme se děsili procesu podávání pilulky. Objednali jsme ho tedy u vás a čekali tvrdé prášky, jako obvykle. Překvalipo nás, ale že to přišlo v tobolkách, které bylo snadno rozdělat a prášek colostra vysypat. Vysypala jsem to ted na dlaň a strčila do toho prst, který jsem si olízla. Chutnalo to po mléku a jogurtu. Malému se to zalíbilo a tak to zkusil podobně. Bílý prášek po styku se slinami na prstu lehce zežloutl, což se mu líbilo ještě víc.  Dneska bereme v krizových situacích dvě tobolky ráno a dvě večer, jinak běžně přes rok po jedné. A syn chce vždycky mlíčko jako pro kočičku a často mu jedna tobolka na "lízanou" ani nestačí..."


Kolostrum - Powerful Worker

Dobrý den, ráda bych se podělila o zkušenost s kolostrem u mých dětí.Mám pětileté dvojčata,které od nástupu do školky byli dost často nemocné.Trpěli na záněty středního ucha,rýma a kašel.Bohužel dcerka začala mít problém i s očima anašli jí v očích,nose i krku Staphylococcus aureus a Streptokok pneumonie. Neustálé záněty v očích,nose a krku jí dětská lékařka léčila různými antibiotiky,ale do měsíce byli mikroby zpátky.Po dvou letech léčby se dcerka začala i jinak chovat. Byla uplakaná,plachá,nekomunikovala s lidmi a kamarády,byla jsem z toho zoufalá a zmínila se známé paní doktorce,která nám doporučila kolostrum.Moc jí za to děkuji,už po měsíci a půl co jedla kolostrum se zdravotní stav a chování dcerky zlepšilo,opět je to ta naševeselá,upovídaná holčička.Dětem kolostrum chutná a já jsem ráda,že jsou zdraví :-) !!!  

Přeji mnoho spokojených zákazníků Michaela Ságnerová 


Euniké Yellow

"Yellow dávám dětem od pěti let a to převážně koncem srpna až do konce prosince. Yellow má řadu vitamínů, minerálů a stopových prvku, které jsou vyvážené a vhodné pro deti. Díky složení yellow je dětská imunita natolik posílená, že nemají problém s onemocněním. Netrpí na bakteriální ani virové infekty spojene s teplotami. Pokud se objeví rýma nebo jen nachlazení, zvládneme to řešit přírodní cestou, většinou zase z řady vitamínů Eunike jako je Pink grape a kolostrum. Všimla jsem si také, že děti nejsou ve škole roztěkané. Jsou v pohodě, soustředěné a celkově dobře zvládají poprázdninový režim."

Gabriela Soldanova


Pink Grape, Absolute Power, Powerful Worker

"Moc Vás zdravím a jako první hlásím výsledek léčby pásového oparu u své " skorotchýně ". Ještě přiložím i fotky ať to máte komplet :) Na jeden měsíc jsme nasadily Pink Grape, Absolute - ten si ještě prodloužila na další měsíc z důvodu ,že je kardiak a dělal jí moc dobře,na potírání Colostrum. Nádherně se to zhojilo a nyní už tam není nic,stroupky se vyloupaly a místo není ani citlivé. Již po 4 dnech se to stáhlo a bolest značně ustoupila.Byla z toho nadšená a z čeho je ještě víc,jak se cítí po těch Béčkách :) Nejen,že se jí přestalo srdce "klepat",a bušit,ale nohy bolí znatelně méně a musím říct,jak moc je to na ní i vidět. A i okolí si všímá. Pleť má vypnutější,dokonce i vrásky se trochu vyhladily,no vypadá fakt dobře."

Lenka Dušková


Eunike Scarlet

Jsem vozíčkář 9 let a často řeším bolesti ramenních kloubů, jelikož ruce jsou jediné, díky kterým se mohu pohybovat, také díky nim mohu být částečně soběstačný, obléknout se, jezdit na vozíku, řídit auto a hlavně sportovat. Při letní přípravě na Mistrovství světa 2017 v hodu kuželkou, se mi právě v ramenou vytvořily záněty kloubů. Díky přípravku Euniké Scarlet od společnosti Queen Euniké a speciálnímu cvičení jsem záněty a bolest ramen přemohl a mohu dál sportovat a žít aktivní život.

Martin Zach

(Skupina postižení: F 51, osobní maximum- hod kuželkou 28,31m, 5. místo ve světovém žebříčku Vicemistr ČR a Mistr ČR v hodu diskem Dosavadní úspěchy 2017 1.místo Mezinárodní meeting Sharjah, UAE 3.místo Grand Prix Dubaj, UAE 9. místo MS Londýn, UK 3x 1. místo Český pohár, ČR Momentálně 5. místo ve světovém žebříčku Vicemistr ČR Mistr ČR v hodu diskem)