Vaše příběhy


Pomohl vám některý z našich přípravků? Podělte se s vaší zkušeností a příběhem s ostatními čtenáři a zákazníky... Pište nám na adresu e-shop@cistamedicina.cz - zveřejněné příběhy a zkušenosti odměníme příjemným dárečkem.

Zkušenost s colostrem

Lízat jako kočička...

"Mám tříletého syna. Nesnáší jakékoli pilulky, medicínu nebo sirupky. Od známého lékaře z Ostravy jsme dostali doporučení na colostrum. Když přišlo chřipkové období, chtěli jsme mu nějak podílit imunitu, hlavně nám šlo o to, aby to bylo nenásilným způsobem a bez vedlejších účinků. Dali jsme na radu pana doktora, který měl s colostrem zkušenosti u své stejně staré dcerky. Přiznám se, že jsme se děsili procesu podávání pilulky. Objednali jsme ho tedy u vás a čekali tvrdé prášky, jako obvykle. Překvalipo nás, ale že to přišlo v tobolkách, které bylo snadno rozdělat a prášek colostra vysypat. Vysypala jsem to ted na dlaň a strčila do toho prst, který jsem si olízla. Chutnalo to po mléku a jogurtu. Malému se to zalíbilo a tak to zkusil podobně. Bílý prášek po styku se slinami na prstu lehce zežloutl, což se mu líbilo ještě víc.  Dneska bereme v krizových situacích dvě tobolky ráno a dvě večer, jinak běžně přes rok po jedné. A syn chce vždycky mlíčko jako pro kočičku a často mu jedna tobolka na "lízanou" ani nestačí..."


Dobrý den,

ráda bych se podělila o zkušenost s kolostrem u mých dětí.Mám pětileté dvojčata,které od nástupu do školky byli dost často nemocné.Trpěli na záněty středního ucha,rýma a kašel.Bohužel dcerka začala mít problém i s očima anašli jí v očích,nose i krku Staphylococcus aureus a Streptokok pneumonie. Neustálé záněty v očích,nose a krku jí dětská lékařka léčila různými antibiotiky,ale do měsíce byli mikroby zpátky.Po dvou letech léčby se dcerka začala i jinak chovat. Byla uplakaná,plachá,nekomunikovala s lidmi a kamarády,byla jsem z toho zoufalá a zmínila se známé paní doktorce,která nám doporučila kolostrum.Moc jí za to děkuji,už po měsíci a půl co jedla kolostrum se zdravotní stav a chování dcerky zlepšilo,opět je to ta naševeselá,upovídaná holčička.Dětem kolostrum chutná a já jsem ráda,že jsou zdraví :-) !!!  Přeji mnoho spokojených zákazníků Michaela Ságnerová 


 

Za příhodu a možná i návod na to, jak dávat malým dětem zdravé kolostrum, děkujeme Jarmile do Klimkovic a paní Michaele do Hlučína a jako dárek zasíláme balení kolostra Powerful Worker. Těšíme se i na vaše příběhy.