Vaše příběhy


Kolostrum - Powerful Worker

"Mám tříletého syna. Nesnáší jakékoli pilulky, medicínu nebo sirupky. Od známého lékaře z Ostravy jsme dostali doporučení na colostrum. Když přišlo chřipkové období, chtěli jsme mu nějak podílit imunitu, hlavně nám šlo o to, aby to bylo nenásilným způsobem a bez vedlejších účinků. Dali jsme na radu pana doktora, který měl s colostrem zkušenosti u své stejně staré dcerky. Přiznám se, že jsme se děsili procesu podávání pilulky. Objednali jsme ho tedy u vás a čekali tvrdé prášky, jako obvykle. Překvalipo nás, ale že to přišlo v tobolkách, které bylo snadno rozdělat a prášek colostra vysypat. Vysypala jsem to ted na dlaň a strčila do toho prst, který jsem si olízla. Chutnalo to po mléku a jogurtu. Malému se to zalíbilo a tak to zkusil podobně. Bílý prášek po styku se slinami na prstu lehce zežloutl, což se mu líbilo ještě víc.  Dneska bereme v krizových situacích dvě tobolky ráno a dvě večer, jinak běžně přes rok po jedné. A syn chce vždycky mlíčko jako pro kočičku a často mu jedna tobolka na "lízanou" ani nestačí..."


Kolostrum - Powerful Worker

Dobrý den, ráda bych se podělila o zkušenost s kolostrem u mých dětí.Mám pětileté dvojčata,které od nástupu do školky byli dost často nemocné.Trpěli na záněty středního ucha,rýma a kašel.Bohužel dcerka začala mít problém i s očima anašli jí v očích,nose i krku Staphylococcus aureus a Streptokok pneumonie. Neustálé záněty v očích,nose a krku jí dětská lékařka léčila různými antibiotiky,ale do měsíce byli mikroby zpátky.Po dvou letech léčby se dcerka začala i jinak chovat. Byla uplakaná,plachá,nekomunikovala s lidmi a kamarády,byla jsem z toho zoufalá a zmínila se známé paní doktorce,která nám doporučila kolostrum.Moc jí za to děkuji,už po měsíci a půl co jedla kolostrum se zdravotní stav a chování dcerky zlepšilo,opět je to ta naševeselá,upovídaná holčička.Dětem kolostrum chutná a já jsem ráda,že jsou zdraví :-) !!!  

Přeji mnoho spokojených zákazníků Michaela Ságnerová 


Euniké Yellow

"Yellow dávám dětem od pěti let a to převážně koncem srpna až do konce prosince. Yellow má řadu vitamínů, minerálů a stopových prvku, které jsou vyvážené a vhodné pro deti. Díky složení yellow je dětská imunita natolik posílená, že nemají problém s onemocněním. Netrpí na bakteriální ani virové infekty spojene s teplotami. Pokud se objeví rýma nebo jen nachlazení, zvládneme to řešit přírodní cestou, většinou zase z řady vitamínů Eunike jako je Pink grape a kolostrum. Všimla jsem si také, že děti nejsou ve škole roztěkané. Jsou v pohodě, soustředěné a celkově dobře zvládají poprázdninový režim."

Gabriela Soldanova


Pink Grape, Absolute Power, Powerful Worker

"Moc Vás zdravím a jako první hlásím výsledek léčby pásového oparu u své " skorotchýně ". Ještě přiložím i fotky ať to máte komplet :) Na jeden měsíc jsme nasadily Pink Grape, Absolute - ten si ještě prodloužila na další měsíc z důvodu ,že je kardiak a dělal jí moc dobře,na potírání Colostrum. Nádherně se to zhojilo a nyní už tam není nic,stroupky se vyloupaly a místo není ani citlivé. Již po 4 dnech se to stáhlo a bolest značně ustoupila.Byla z toho nadšená a z čeho je ještě víc,jak se cítí po těch Béčkách :) Nejen,že se jí přestalo srdce "klepat",a bušit,ale nohy bolí znatelně méně a musím říct,jak moc je to na ní i vidět. A i okolí si všímá. Pleť má vypnutější,dokonce i vrásky se trochu vyhladily,no vypadá fakt dobře."

Lenka Dušková


Eunike Scarlet

Jsem vozíčkář 9 let a často řeším bolesti ramenních kloubů, jelikož ruce jsou jediné, díky kterým se mohu pohybovat, také díky nim mohu být částečně soběstačný, obléknout se, jezdit na vozíku, řídit auto a hlavně sportovat. Při letní přípravě na Mistrovství světa 2017 v hodu kuželkou, se mi právě v ramenou vytvořily záněty kloubů. Díky přípravku Euniké Scarlet od společnosti Queen Euniké a speciálnímu cvičení jsem záněty a bolest ramen přemohl a mohu dál sportovat a žít aktivní život.

Martin Zach

(Skupina postižení: F 51, osobní maximum- hod kuželkou 28,31m, 5. místo ve světovém žebříčku Vicemistr ČR a Mistr ČR v hodu diskem Dosavadní úspěchy 2017 1.místo Mezinárodní meeting Sharjah, UAE 3.místo Grand Prix Dubaj, UAE 9. místo MS Londýn, UK 3x 1. místo Český pohár, ČR Momentálně 5. místo ve světovém žebříčku Vicemistr ČR Mistr ČR v hodu diskem)