Magenta Euniké (extrakt kůry magnólie a chmele) 90 tobolek

Euniké Magenta s extraktem z chmelové šištice a magnólie, tradiční byliny z Asie, obohacen o vitamín B8.

Výrobce: Queen Euniké

Dostupnost: Máme na skladě

595 Kč

Kód produktu: CM_53

Kategorie: Pohoda a klid

Popis produktu

EUNIKÉ Magenta (extrakt kůry magnólie a chmele)

  • Účinnost zvýšena mikronizací.
  • Vyrobeno pod farmaceutickým dohledem.
  • Přírodní produkt.

 

Charakteristika: EUNIKÉ MAGENTA je doplněk stravy s obsahem extraktu kůry Magnolie (Magnolia officinalis), která je významnou léčivou rostlinou v Asii. Tradičně se používá v Číně a Japonsku. Přípravek je dále obohacen extraktem z šištic chmele a inositolem, který patří do skupiny vitaminu B a je považován za vitamin krásy a zdraví.

Aktivní látky mg / 1 tobolce

  • Extrakt magnolie (kůra) 200,00
  • Extrakt chmele (šištice) 100,00
  • Inositol (vitamín B8) 100,00

 

Složení tobolky: želatina

Dávkování: 2 tobolky denně, ráno nebo večer, zapít dostatečným množstvím tekutiny. V případě zvýšené psychické zátěže je možné denní dávku krátkodobě zdvojnásobit.

Obsah:  90 tobolek

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Jeden cyklus užívání by neměl překročit 6 týdnů. Výrobek může snižovat krevní tlak. Osoby s poruchami krevní srážlivosti by užívání měly konzultovat s lékařem.

Tip: Jste ve stresu, pracujete pod tlakem, jste nervózní? Potřebujete se konečně vyspat? 

Vyskytne-li se u vás vlivem nepříznivé životní situace stres, nenechte ho převládnout. Stres nepříznivě ovlivňuje kvalitu života nejen vašeho, ale i okolí. Stejně tak z něj často pramenící nespavost, nervozita, deprese a úzkosti. Vysaďte, odpočiňte si, třeba si běžte zaběhat, projít se, změňte na chvíli prostředí, třeba tím, že si vezmete v práci dovolenou. Ještě než začnete vyhledávat chemické přípravky a antidepresiva, zkuste některý z prověřených babiččiných receptů na dobrý bylinkový čaj.

UPOZORNĚNÍ: Vzhledem k nařízení komise EU č. 432/2012 o zdravotních tvrzeních, nesmíme uvést obecně známé a ověřené informace o působení účinných složek v našich produktech. Další informace naleznete na stránkách výrobce Euniké Partner


Komentáře (0)

Zatím žádné názoryJméno
Předmět
Recenze