Nefritový masážní váleček na obličej - vroubkovaný (jade roller)

Nefritový masážní váleček na obličej - vroubkovaný (jade roller)
Nové Sleva -11%
Nefritový masážní váleček na obličej - vroubkovaný (jade roller)
Nefritový masážní váleček na obličej - vroubkovaný (jade roller)

Nefritový masážní váleček vroubkovaný pro domácí masáž obličeje určený k odstranění napětí, otoků a tmavých kruhů pod očima. Ideální aplikovat s Kolagenem Platinum nebo jinými pleťovými přípravky.

Je možné jej používat i na jiné části těla.

Výrobce: Biomed

Dostupnost: Máme na skladě

390 Kč 349 Kč

Kód produktu: P204

Kategorie: Masážní pomůcky

Popis produktu

Nefritový masážní váleček vroubkovaný pro domácí masáž obličeje určený k odstranění vrásek, napětí, otoků a tmavých kruhů pod očima.

Nefritu byly již od pradávna připisovány léčivé účinky. Už staří Číňané věřili v jeho očistnou sílu. Oblíbené byly i nejrůznější druhy šperků a amuletů, kterým se přikládaly léčivé účinky, např. detoxikace organizmu, léčení zánětů ledvin (řec. nephritis - odtud název drahokamu) i močových cest. V duševní oblasti se věřilo, že nositel nefritu nabude duševního klidu a vyrovnanosti, získá klidný a nerušený spánek, uleví se mu od bolesti hlavy, tlumí agresivitu a pomáhá utišit žal.

Masážní váleček z nefritu přenáší přírodní energii kamene, pomáhá udržovat pleť pružnou a obnovuje její mladistvý vzhled. Zlepšuje krevní oběh, podporuje fungování lymfatického systému a uvolňuje obličejové svaly. Redukuje tmavé kruhy a otoky kolem očí a zmírňuje bolesti hlavy. Masážní váleček lze použít také k masáži krku na odstranění dvojité brady. Pomáhá také k účinnějšímu vstřebání krémů a pleťových přípravků (např. Atelokolagen, Kolagen Platinum, Elixír pro okolí očí nebo Class A Collagen oční krém).

 

Materiál: Nefrit (jadeit) (minerál)

Velikost: 14,5 cm (5 cm váleček)

Hmotnost: 115 g

Barva: Většinou tmavězelená, někdy i šedá nebo bílá

 

Použití:

Před masáží nejprve očistěte obličej i masážní váleček. Poté aplikujte krém na obličej nebo okolí očí a jemně masírujte. Válečkem rolujte po tváři, bradě, krku a dekoltu, vždy směrem nahoru. Oblast kolem očí masírujte směrem ven, což pomáhá zabránit tvorbě vrásek. Nezapomeňte ani na rty. Pokud se chcete co nejrychleji zbavit otoků, můžete váleček umístit na několik minut do mrazáku, a takto chladným válečkem masírovat obličej. Stejně tak je možné váleček na chvíli ponořit do teplé vody. Takto nahřátý váleček pak pomáhá zvětšovat póry, čímž se urychluje vstřebávání pokožky. Pro optimální účinky masáž provádějte pravidelně jednou denně 10-15 minut. Na konci masáže vždy váleček očistěte teplou vodou a osušte.


Hodnocení zákazníků (0)

Zatím žádné názoryJméno
Předmět
Jak produkt hodnotíte?
Recenze