Královská dárková sada - růženínový kámen (Gua Sha) na tělo + řůženínový masážní váleček na obličej (jade roller)

Luxusní dárková sada - růženínový kámen (Gua Sha) na tělo + řůženínový masážní váleček na obličej (jade roller)
Sleva -33% Akce

Luxusní dárková sada obsahující růženínový kámen na tělo a masážní váleček na obličej.

Sada je vhodná jako smysluplný dar. Dejte svým blízkým tento speciální dárek z lásky. Růženínový kámen a masážní váleček na obličej jsou dodávány v krásně navrženém balení, které může být skvělým dárkem pro Vaši maminku, babičku, manželku, dceru nebo sestru.

Výrobce: AmPure

Dostupnost: Máme na skladě

1 500 Kč 999 Kč

Kód produktu: P490

Kategorie: Masážní pomůcky

Popis produktu

Luxusní dárková sada - růženínový kámen na tělo + masážní váleček na obličej

Vychutnejte si přírodní a zdravou masáž - masážní váleček na obličej je vyroben ze 100% přírodního růženínového kamene. Kámen i váleček při pravidelném používání působí proti stárnutí, tvorbě vrásek, tmavých kruhů pod očima. Napomáhají k celkově lepší pokožce a zdraví.

Růženínový masážní váleček - velký váleček je ideální pro krk, bradu, tváře a čelo, zatímco menší je vhodný pro oči, nos a rty. Váleček podporuje krevní oběh, což může snížit otoky a vrásky.

Růženínový kámen - balíček obsahuje také jeden růženínový kámen. Jedná se o velmi dobrý nástroj pro scraping (škrábání) staré pokožky. Je rovněž skvělý pro použití na vašem těle a přispívá k uvolnění celodenního napětí. Ideální pro celkový relax a navození pohodové nálady.

Barva: Růžová

Existuje starý příběh, který říká, že před tisíci lety císařovna Číny použila váleček vyrobený z růženínu, aby si zachovala mladistvý vzhled a záři. Poloviční drahokam, který je považován za symbol krásy, milosti a dlouhověkosti, je již dlouho na východě uctíván pro své mystické účinky.

Upřímně řečeno, nemůžeme změnit náš věk, ale určitě můžeme změnit způsob našeho pohledu různými způsoby. Rozvíjet zdravý životní styl a používat některé kosmetické nástroje, jako je masážní váleček. Růženín zůstává chladný na dotek (i za teplého počasí) a pomáhá proti stárnutí pokožky.

Masážní váleček z růženínu přenáší přírodní energii kamene, pomáhá udržovat pleť pružnou a obnovuje její mladistvý vzhled. Zlepšuje krevní oběh, podporuje fungování lymfatického systému a uvolňuje obličejové svaly. Redukuje tmavé kruhy a otoky kolem očí a zmírňuje bolesti hlavy. Masážní váleček lze použít také k masáži krku na odstranění dvojité brady. Pomáhá také k účinnějšímu vstřebání krémů a pleťových přípravků (např. Atelokolagen, Kolagen Platinum nebo  Elixír pro okolí očí).

Výhody masážního válečku na obličej:

1. Uvolňuje napětí v obličeji
2. Zlepšuje pružnost pokožky, napíná a tonizuje pokožku
3. Zbavuje jemných linek a vrásek
4. Snižuje otoky, oční váčky a tmavé kruhy kolem očí
5. Pomáhá absorbovat kosmetickým produktům, jako jsou pleťové krémy a séra hlouběji do kůže, čímž se lépe vstřebávají
6. Podporuje krevní oběh v obličeji pro přirozený a zdravý lesk pokožky

Použití:

1. Omyjte obličej běžnými čistícími prostředky.
2. Aplikujte krémy na obličej a krk.
3. Válečkem pohybujte jemně nahoru přes čelo, tváře, kolem oblasti rtů a krku. V případě, že máte opuchlé oči nebo váčky, zavřete oči a jemně masírujte nad víčky.
4. Používejte váleček na obličej a krk po dobu 5 až 10 minut.
5. Aby se snížily vrásky, používejte masážní váleček nejméně třikrát týdně.
6. Závěrem vyčistěte svůj masážní váleček. 


Parametry produktu

ParametrPopis
Použití Na celé tělo
Typ produktu Válečky

Hodnocení zákazníků (3)

Petra 08.06.2020

Tuhle sadu jsem objednala pro kamarádku jako dárek, ale když jsem ji viděla, musela jsem objednat ještě jednu pro sebe. Je opravdu nádherná. Krabicka, valecek i ruzeninovy kamen. Jsem z ni pořad unesena. Jeste jednou děkuji za rychlost dodání!


Liskova V. 10.06.2020

Maximální spokojenost s válečkem. Děkuji


Bartošíková Lenka 10.06.2020

Doporucuju!!!


Jméno
Předmět
Jak produkt hodnotíte?
Recenze