Přírodní kolagen na pleť Colway Platinum 100 ml

Přírodní kolagen na pleť Colway Platinum 100 ml
Sleva -8% Doprava zdarma
Kolagen luxusní třídy Platinum o obsahu 100 ml je ideální volbou pro ty, kteří hledají prvotřídní kvalitu, jakou si vyžaduje péče o tvář, dekolt a další citlivé partie lidského těla a pokožky.

Výrobce: Colway

Dostupnost: Dostupné do 24 hodin

2 589 Kč 2 390 Kč

Kód produktu: CM_75

Kategorie: Kolagen

Popis produktu

Stříbřitě bílý kolagen Platinum vyvynutý Inventia a nabízený společnosti Colway používají zákazníci zejména při revitalizačních kůrách zralé pokožky trpící stárnutím, ale také po letním opalování. Je vhodný také jako doplněk po zákrocích plastické chirurgie, neinvazivním liftingu obličeje, ale i při poškození pokožky. Je skvělým nosičem krémů a léčebných mastí - po nanesení na kůži velmi lehce prostupuje pokožkou a podporuje tvorbu vlastního lidského kolagenu. Tím odbourává ne vždy vítanou návykovost na tělu dodávaný kolagen, jak je tomu u běžných přípravků.

100% bilogický přírodní bílkovinový hydrát kolagen Platinum je extrahován z nejjemnější spodní části ryby. Zde je kolagenu minimálně a z toho se odvíjí i vyšší cena oproti standaranrímu kolagenu. Během výroby prochází tronásobným čištěním, je tak koncentrovanější a účinnější.

Co o kolagenu říkají zákazníci a uživatelé?

"Mám stresující povolání, často jsem večer mívala jakoby povadlou, zašedlou pleť. Na radu kosmetičky jsem začala používat váš kolagen a musí říct, že po jeho použití mám subjektivně pocit, že má pleť je pružnější, netrpím tolik otoky a váčky pod očima, které mi i méně slzí a pálí."

Věra J., 56 let, Plzeň

"Trpím lupénkou a dřív jsem se mazal proderminem a steroidovou mastí. Lékař mne začal léčit kombinací ozařováním UV a právě kolagenem. Výsledek je jedním slovem skvělý."

Pavol N., 44 let, Hlinsko

A co říkají odborníci?

"Histologické výzkumy přesušené pokožky léčené hydrolyzátem rybího kolagenu INVENTIA po 6 týdnech potvrdily výrazné zesílení pokožky a zvýšený podíl kolagenu v kožní tkáni o 50 % vyšší než v kontrolní skupině. V souvislosti s okolností, že jsme k léčbě použili přípravek, který není lékem, náš lékařský tým uznal tyto výsledky za nepravděpodobné. Proto jsme výzkum opakovali na dalších dvou skupinách, u nichž však výsledky byly velmi podobné..."

Dr. Stefan Dobrzyński, imunolog, Dr. Joanna Zarańska, dermatoložka

 

Specifikace

Složení (INCI): aqua, collagen, elastine, lactic acid, caprylyl glycol

Skladování: 5 - 28 °C, nevystavovat teplotám a světlu. Skladujte v dodávaném polystyrenovém obalu.

Obsah: 100 ml

Expirace: 12 měsíců

O výrobci

Polská společnost Inventia spolupracuje se specialisty z oboru biotechnologie, kosmetologie a biologie, spolupracuje s výzkumnými institucemi a ústavy. Výroba probíhá ve sterilních laboratorních podmínkách s dohledem jakosti kvality v souladu s certifikací GMP. Lokality pro vstupní surovinu - rybí kůže - jsou vybírány z evropských ekolokalit, vzdálených od městských aglomerací, s důrazem na čistotu vody a kvality krmiva ryb bez bílkovin dobytčího původu.

Více informací na http://eshop.colway.cz/


Komentáře (0)

Zatím žádné názoryJméno
Předmět
Recenze

Podobné produkty

Kolagen Colvita (120 kapslí) + dárek - kolostrum zdarma

Kolagen Colvita (120 kapslí) + dárek - kolostrum zdarma

Čistě přírodní kolegen se zachováním trojspirální bílkovinové šroubovice prezentuje unikátní přístup k otázce péče o…

Máme na skladě
2 990 Kč
Doprava zdarma
Přírodní kolagen na pleť Colway Platinum 200 ml - EXPIRACE 9/2017

Přírodní kolagen na pleť Colway Platinum 200 ml - EXPIRACE 9/2017

Kolagen luxusní třídy Platinum o obsahu 200 ml je ideální volbou pro ty, kteří hledají prvotřídní kvalitu, jakou si…

Máme na skladě
3 690 Kč 2 590 Kč
Doprava zdarma
Atelokolagen Colway 50 ml

Atelokolagen Colway 50 ml

Atelokolagen představuje vrcholné dílo biotechnologie, vývoje a luxusního způsobu aplikace, které u tohoto kosmetického…

Do 3 pracovních dnů na skladě
1 990 Kč 1 850 Kč
Doprava zdarma