Zavolejte nám (Po-Pá 9-16)

Sleva -12%

Fit4you Kolagen 300 tablet

Fit4you Kolagen je TOP produkt na trhu pro zachování mladistvé a pevné pokožky, zpevňuje kosti, klouby, šlachy, nehty a také vaše vlasy. Nejenže obsahuje až 4900mg vepřového hydrolyzovaného kolagenu na jednu dávku, ale ještě je navíc obohacen o tak vzácné složky jako kyselina hyaluronová, MSM (přírodní síra) a další pro tělo důležité přírodní prvky. Pravidelné užívání Fit4You Kolagenu Vám dopomůže si udržet mladistvý vzhled, pevné kosti a klouby.

Můžete zakoupit také ve formě prášku s ananasovou příchutí.

Více informací ›

Máme na skladě > 10 ks Více informací › Objednávky do 15. 4. 10:30, předpokládané dodání: u vás v úterý 16. 4.
1 190 Kč Původní cena
1 049 Kč 937 Kč bez DPH
Sleva -12%
Ušetříte 141 Kč
ks
Kód produktu: P136
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Fit4you Kolagen 300 tablet
Fit4you Kolagen 300…
1 049 Kč

Popis produktu

Fit4you Kolagen je TOP produkt na trhu pro zachování mladistvé a pevné pokožky, zpevňuje kosti, klouby, šlachy, nehty a také vaše vlasy. Nejenže obsahuje až 4900mg vepřového hydrolyzovaného kolagenu na jednu dávku, ale ještě je navíc obohacen o tak vzácné složky jako kyselina hyaluronová, MSM (přírodní síra) a další pro tělo důležité přírodní prvky. Pravidelné užívání Fit4You Kolagenu Vám dopomůže si udržet mladistvý vzhled, pevné kosti a klouby.

Vepřový hydrolyzovaný kolagen

Jedná se o nejvíce zastoupený protein v našem těle. Dámy ocení jeho anti-age efekt na mladistvou a pevnou pokožku, ale v neposlední řadě podporuje výraznou regeneraci kloubů, ať už pro sportovce, tak i pro všechny, kteří mají klouby namáhány a trpí bolestmi. Kolagen se nachází ve všech orgánech a tkáních a působí jako jejich nosná konstrukce. Jeho nedostatek způsobuje lámavost a křehkost vašich kostí, problémy s očima, kůží a s kardiovaskulárním systémem. Pravidelným užíváním kolagenu vysoké vstřebatelnosti, který se nachází v našem produktu, prospějete celému vašemu organizmu a vyhlásíte tak válku stárnutí a vráskám.

Kyselina Hyaluronová

Spolu s kolagenem je základním stavebním prvkem kůže. Jejím úkolem je hydratovat pokožku a vlasy. Napomáhá odstraňování buněčného odpadu a naopak přispívá k tvorbě nových buněk. Věkem se bohužel její produkce v těle snižuje, a proto se doporučuje pravidelně doplňovat.

MSM (přírodní síra)

Biologický aktivní organická síra má neuvěřitelné terapeutické a preventivní vlastnosti. Síra je třetí nejhojnější minerál v lidském těle. Zmírňuje problémy s artritidou a astmatem. MSM je silný antioxidant a výrazně snižuje hladinu volných radikálů. Je také účinný vůči chronickým bolestem, astmatu, parazitům, autoimunopatii a podobně.

Chondroitin sulfát

Je jednou z hlavních složek chrupavky. Poskytuje strukturu, zadržuje vodu a živiny, ale přesto umožňuje jiným molekulám procházet skrze chrupavku, díky čemuž je hojení kloubů výrazně účinnější.

Složení Fit4You kolagen:

30 dávek (1 měsíční balení) 300 tobolek

1 dávka = 10 tobolek - dávkujte 2x denně po 5 tobolkách nebo najednou (zapijte 200 - 300 ml vody)

 

Obsah jednotlivých složek na 1 dávku (5,6g)

Vepřový hydrolizovaný kolagen 4900mg 4900mg
Chondroitin sulfát      400mg
MSM       100mg
Vápník      100mg     
Vitamín C 60mg
Kyselina Hyaluronová 0,8mg
Vitamín D3 1,25mcg

Produkt je zařazen v kategoriích

Péče o vlasy Doplňky stravy Kolagen

Zobrazit celý popis

Parametry

Použití vlasy, nehty, pokožka

Zobrazit všechny parametry