Detoxikační náplast na nohy 2 ks

Čištění pomocí náplasti Master Herb má příznivý vliv na celý organismus, je absolutně nezávadná a nemá žádné vedlejší účinky. Použití náplasti je pohodlné a přizpůsobené fyziologii lidského organizmu, zcela vylučuje nutnost dlouhých a nepříjemných procedur medikamentózní terapie.

Výrobce: tianDe

Dostupnost: Máme na skladě

139 Kč

Kód produktu: P516

Kategorie: Náplasti

Popis produktu

Detoxikační náplast tianDe je vynikající alternativou klasických agresivních metod očisty organismu. Čištění pomocí náplasti Master Herb má příznivý vliv na celý organismus, je absolutně nezávadná a nemá žádné vedlejší účinky. Použití náplasti je pohodlné a přizpůsobené fyziologii lidského organizmu, zcela vylučuje nutnost dlouhých a nepříjemných procedur medikamentózní terapie. Použití detoxikační náplasti navíc zvyšuje imunitu, odstraní únavu, zlepšuje krevní oběh, zvyšuje kvalitu spánku a celkový tonus organismu.
Hlavní ingrediencí fytopolštářků náplasti je bambusový ocet, který má vskutku unikátní vlastnosti převzaté ze samotné přírody. Byl vytvořen na základě exkluzivní technologie destilace výběrových silných částí bambusových stébel a díky tomu si zcela uchovává unikátní vlastnosti této rostliny.

  • Bambusový ocet aktivně absorbuje a odvádí škodliviny; ničí a zpomaluje růst patogenních bakterií a virů; výborně absorbuje vlhkost. Výtažek z bambusu působí antioxidačně, zlepšuje mikrocirkulaci krve a prokrvení tkání, zpevňuje stěny cév, zvyšuje jejich pružnost a tonus, snižuje propustnost kapilár a působí proti otokům.
    Výtažek z anděliky má tonizující a současně zklidňující účinek, což podmiňuje jeho protistresový efekt; má
    antibakteriální, protivirové a protiplísňový účinek.
  • Olivový a mandlový olej zvláčňují a hydratují pokožku.


Detoxikační náplast se doporučuje používat od 12 let. Praxe však ukazuje, že jej lze efektivně používat i v mladším věku (od 3 let). Odpovědnost v takovém případě přebírají rodiče.

Použití

K očistě organizmu nalepte náplast na čistá chodidla před spánkem. Otevřete obal, přilepte pytlíček s fytopráškem neprůhlednou stranou k lepicí části náplasti a měkkou stranou nahoru, poté přiložte na pokožku. Ráno náplast sejměte, omyjte pokožku vodou.

Minimální doba jednorázového použití je 6-8 hodin, optimálně 8-10 hodin. V době nemoci může být tato doba prodloužena na 12-24 hodin. Zároveň se doporučuje nalepit náplast před 21:00 hodinou (před „otevřením“ bioaktivních bodů). Čistící kúra trvá 7 až 10 dní (podle „zanesenosti“ organismu a závažnosti onemocnění). Za poslední den kúry se považuje den, kdy nedojde ke změně barvy náplasti. K cílené léčbě nalepte náplast na chodidla a problémové zóny.


Hodnocení zákazníků (0)

Zatím žádné názoryJméno
Předmět
Jak produkt hodnotíte?
Recenze