Dárková sada - růženinový kámen na tělo + řůženínový masážní váleček na obličej (jade roller)

Dárková sada - růženinový kámen na tělo + řůženínový masážní váleček na obličej (jade roller)
Sleva -10%

Dárková sada obsahující růženinový kámen na tělo a masážní váleček na obličej.

Sada je vhodná jako smysluplný dar. Dejte svým blízkým tento speciální dárek z lásky. Růženinový kámen a masážní váleček na obličej jsou dodávány v krásně navrženém balení, které může být skvělým dárkem pro Vaši maminku, babičku, manželku, dceru nebo sestru.

Výrobce: Biomed

Dostupnost: Máme na skladě

1 000 Kč 899 Kč

Kód produktu: P149

Kategorie: Masážní pomůcky

Popis produktu

Dárková sada - růženinový kámen na tělo + masážní váleček na obličej

Vychutnejte si přírodní a zdravou masáž - masážní váleček na obličej je vyroben ze 100% přírodního růženinového kamene. Kámen i váleček při pravidelném používání působí proti stárnutí, tvorbě vrásek, tmavých kruhů pod očima. Napomáhají k celkově lepší pokožce a zdraví.

Růženinový masážní váleček - velký váleček je ideální pro krk, bradu, tváře a čelo, zatímco menší je vhodný pro oči, nos a rty. Váleček podporuje krevní oběh, což může snížit otoky a vrásky.

Růženinový kámen - balíček obsahuje také jeden růženinový kámen. Jedná se o velmi dobrý nástroj pro scraping (škrábání) staré pokožky. Je rovněž skvělý pro použití na vašem těle a přispívá k uvolnění celodenního napětí. Ideální pro celkový relax a navození pohodové nálady.

Barva: Růžová

Existuje starý příběh, který říká, že před tisíci lety císařovna Číny použila váleček vyrobený z růženínu, aby si zachovala mladistvý vzhled a záři. Poloviční drahokam, který je považován za symbol krásy, milosti a dlouhověkosti, je již dlouho na východě uctíván pro své mystické účinky.

Upřímně řečeno, nemůžeme změnit náš věk, ale určitě můžeme změnit způsob našeho pohledu různými způsoby. Rozvíjet zdravý životní styl a používat některé kosmetické nástroje, jako je masážní váleček. Růženín zůstává chladný na dotek (i za teplého počasí) a pomáhá proti stárnutí pokožky.

Masážní váleček z růženínu přenáší přírodní energii kamene, pomáhá udržovat pleť pružnou a obnovuje její mladistvý vzhled. Zlepšuje krevní oběh, podporuje fungování lymfatického systému a uvolňuje obličejové svaly. Redukuje tmavé kruhy a otoky kolem očí a zmírňuje bolesti hlavy. Masážní váleček lze použít také k masáži krku na odstranění dvojité brady. Pomáhá také k účinnějšímu vstřebání krémů a pleťových přípravků (např. Atelokolagen, Kolagen Platinum, Elixír pro okolí očí nebo Class A Collagen oční krém).

 

Výhody masážního válečku na obličej:

1. Uvolňuje napětí v obličeji
2. Zlepšuje pružnost pokožky, napíná a tonizuje pokožku
3. Zbavuje jemných linek a vrásek
4. Snižuje otoky, oční váčky a tmavé kruhy kolem očí
5. Pomáhá absorbovat kosmetickým produktům, jako jsou pleťové krémy a séra hlouběji do kůže, čímž se lépe vstřebávají
6. Podporuje krevní oběh v obličeji pro přirozený a zdravý lesk pokožky

Použití:

1. Omyjte obličej běžnými čistícími prostředky.
2. Aplikujte krémy na obličej a krk.
3. Válečkem pohybujte jemně nahoru přes čelo, tváře, kolem oblasti rtů a krku. V případě, že máte opuchlé oči nebo váčky, zavřete oči a jemně masírujte nad víčky.
4. Používejte váleček na obličej a krk po dobu 5 až 10 minut.
5. Aby se snížily vrásky, používejte masážní váleček třikrát týdně.
6. Závěrem vyčistěte svůj masážní váleček.

 


Hodnocení zákazníků (0)

Zatím žádné názoryJméno
Předmět
Jak produkt hodnotíte?
Recenze